Oase Secure Flow 3000
Mechanikus szűrőpatron finomszűréshez
73.790 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Megvédi a PhosLess patronokat a szennyeződésektől
- Különlegesen sima felületű szűrő üveggyöngyökkel
- Alacsony nyomásveszteség
Leírás
Szeretné biztosítani, hogy kerti tavának vize mindig tiszta és átlátszó legyen? Akkor az Oase Secure Flow 3000 terméke pontosan az, amire szüksége van! Ez az intelligens, mechanikus szűrőpatron finomszűrésre szolgál, és megvédi a PhosLess patronokat a durva szennyeződésektől – az optimális szűrési teljesítmény érdekében!
A Secure Flow 3000 belsejében különlegesen sima felületű szűrő üveggyöngyök találhatók, amelyek kiváló visszamosási tulajdonságokkal rendelkeznek, és megbízhatóan visszatartják a szennyeződésrészecskéket. Ne aggódjon, a tisztítás gyerekjáték: egyszerűen csak meg kell fordítani az átfolyási irányt!
A Secure Flow 3000 ideális kiegészítője a PhosLess Flow vagy PhosLess Power Flow patronoknak. Együtt verhetetlen csapatot alkotnak az algák elleni küzdelemben, és kristálytiszta vizet biztosítanak. A kombináció révén minimális, mindössze kb. 4 m-es nyomásveszteség keletkezik, emellett energiatakarékos tószivattyúkat is használhat.
További részletek:
| Méretek (H x Sz x M) | 4,8 x 1,4 x 1,4 cm |
| Min. nyomásteljesítmény | 0,3 bar |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Max. liter/óra | 3300 l/h |
| Csatlakozás | 2 x 50 mm / 2" |
| Telepítés típusa | vízbe merítve és szárazon |
| Max. átfolyás AquaMax Eco Premium 6000 / 12 V | + PL-Flow 1800 / + PLP-Flow 1600 |
| Max. átfolyás AquaMax Eco Premium 12000 / 12 V | + PL-Flow 1900 / + PLP-Flow 1700 |
| Max. átfolyás AquaMax Eco Premium 5000 | + PL-Flow 1900 / + PLP-Flow 1600 |
| Cikkszám: | OAS-48793 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052487939 |
| Gyártói szám: | 48793 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Tó |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|