Oase PondoSolar 600 Control
Az új látványosság kültéri területeidhez!
71.090 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Vízjáték a kerti tóhoz
- Napelemes rendszerrel, akkumulátorral együtt
- 2 fúvókafejjel
Leírás
Dekoratív kiegészítőt keresel a tavadhoz? Az Oase PondoSolar 600 Control termékével kreativitásodnak semmi sem szab határt. A 7 wattos napelemnek köszönhetően nincs szükség hálózati csatlakozásra, így a PondoSolar 600 bárhol felállítható. A Li-ion akkumulátor lehetővé teszi a vízjáték működését felhős időben vagy szürkületkor is! A két különböző fúvókának köszönhetően könnyedén adhatsz különböző formákat a vízjátéknak, a telepítés pedig rendkívül egyszerű és pillanatok alatt kész, így gyorsan élvezheted a szép látványt és a finom csobogást!
Különösen praktikus: A beépített LED-világítás gondoskodik arról, hogy a PondoSolar 600 este és éjszaka is lenyűgözően mutasson, a hozzá tartozó távirányító pedig kényelmes vezérlést tesz lehetővé.
Műszaki adatok:
| Nettó tömeg | 1,50 kg |
| Max. liter óránként | 600 l/h |
| Max. vízoszlop magasság | 1,40 m |
| Max. szökőkút magasság | 0,80 m |
| Fúvókák száma | 2 db |
| Szivattyú teljesítménye | 13 V |
| Napelem | 7 W |
| Li-ion akkumulátor | 7,4 V - 4.000 mAH |
| Cikkszám: | OAS-43325 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052433257 |
| Gyártói szám: | 43325 |
| Márka: | Oase |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|