Oase PhosLess Power Flow 3000
Ideális a kerti tavához
295.590 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Hatékony speciális granulátum
- Az ápolt tóvízért
- Akár 150 g foszfátot is megköt
Leírás
Az Oase rendkívül reaktív PhosLess Power Flow 3000 foszfátmegkötője összesen akár 150 g foszfátot képes megkötni. A speciális granulátum gyorsan és hatékonyan működik még alacsony, 0,035 mg/l-es koncentráció esetén is, ami az algásodás minimális küszöbértéke.
Vízbe merítve vagy szárazon is felállítható, és lehetővé teszi a tó foszfáttartalmának csökkentését, így megelőzve az algák növekedését!
További részletek:
| Méretek (H x Sz x M) | 4,8 x 1,4 x 1,4 cm |
| Min. nyomásteljesítmény | 0,3 bar |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Max. liter/óra | 3300 l/h |
| Csatlakozás | 2 x 50 mm / 2" |
| Max. átfolyás AquaMax Eco Premium 6000 / 12 V | 2000 l/h |
| Max. átfolyás AquaMax Eco Premium 12000 / 12 V | 2400 l/h |
| Max. átfolyás AquaMax Eco Premium 5000 | 2200 l/h |
| Cikkszám: | OAS-48791 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052487915 |
| Gyártói szám: | 48791 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Tó |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|