Oase Kerek teleszkópos háló, fehér
Strapabíró akváriumi halháló
4.400 Ft
(27% áfával
Változat:
Tulajdonságok és előnyök
- Édes- és tengervízhez is alkalmas
- Teleszkópos rúd max. 42 cm hosszal
- Finom szemű hálószerkezet
Leírás
Finom szemű halháló kihúzható teleszkópos rúddal, amelynek hossza akár a 42 cm-t is elérheti. Kíméletes módszer a halak akváriumból való kiemeléséhez és a víz növényi maradványoktól való megtisztításához.
- Magasabb akváriumokhoz is alkalmas
- Édes- és sósvízhez egyaránt használható
Műszaki adatok:
| Méretek (H x Sz) | 221 x 73 mm |
| Max. nyélhossz | 42 cm |
| Szemméret | 0,2 mm |
| Súly: | 10 g |
Megjegyzés:
Tengervízben való használat után alaposan öblítse le tiszta vízzel.
| Cikkszám: | OAS-95358 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052953588 |
| Gyártói szám: | 95358 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Akvárium, Tengervíz, Édesvíz |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|