Oase BioSmart UVC, 16000
Extra oxigén a halaidnak!
103.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Biológiai-mechanikai átfolyós szűrő
- Tiszta víz az UVC-technológiának köszönhetően
- Karbantartás piszkos kezek nélkül
Leírás
Az Oase BioSmart UVC 16000 készülékkel egy rendkívül hatékony szűrőrendszert kapsz, amely tökéletesen ötvözi a mechanikai tisztítást, a biológiai kezelést és a modern UVC-technológiát. Előnyödre válik a speciális vízelvezetés, amely a szűrés során extra oxigénnel dúsítja a tavat, így létfontosságú környezetet teremt a halak számára.
A beépített UVC-egység felveszi a harcot a zavaró zöldalgák és kórokozók ellen, miközben a praktikus hőmérséklet- és szennyezettségjelzők révén mindig teljes kontroll alatt tarthatod a folyamatokat. A karbantartás különösen kényelmes számodra, mivel az aktív szűrőhabokat egyszerűen kinyomhatod a tisztítókar segítségével, anélkül, hogy a szűrőt fáradságosan szét kellene szerelned. A praktikus fenékleeresztőnek köszönhetően a felgyülemlett szennyeződést egy szempillantás alatt eltávolíthatod.
Ez a kompakt erőmű ráadásul észrevétlenül integrálható a kerti tájba, mivel a háza akár egyharmadáig a földbe ásható.
Technikai adatok:
| Szűrő méretei (H × Sz × M) | 38 × 56 × 41 cm |
| Nettó tömeg | 5,52 kg |
| Névleges feszültség | 230 V / 50 Hz |
| Teljesítményfelvétel | 14 W |
| UVC teljesítményfelvétel | 11 W |
| UVC tápkábel hossza | 3 m |
| Szűrőszivacsok száma összesen | 6 |
| Kék szűrőszivacsok száma | 3 |
| Piros szűrőszivacsok száma | 3 |
| Bemeneti csatlakozók | 19 / 25 / 32 / 38, ¾", 1", 1 ¼", 1 ½" |
| Kimeneti csatlakozók | DN 75 |
| Szennyeződéskimenet csatlakozók | 38 mm, 1 ½" |
| Max. liter per óra | 5500 l/h |
| Alkalmas tavakhoz max. | 16 m3 |
| Alkalmas halasított tavakhoz | 8 m3 |
| Alkalmas kois tavakhoz | 4 m3 |
| Cikkszám: | OAS-57377 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052573779 |
| Gyártói szám: | 57377 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|