Oase Aquarius Universal Classic 2000 / 12 V
Nagy teljesítményű szobai és szoborszökőkút szivattyú kültéri használatra
67.690 Ft
(27% áfával
Változat:
Tulajdonságok és előnyök
- Verhetetlenül halk működés
- Hővédelemmel
- 12 V-os technológia – ideális (természetes) medencékhez
Leírás
Az Aquarius Universal Classic egy szoborszökőkút és szobai szökőkút szivattyú, amely a hővédelemnek köszönhetően kültéri használatra is alkalmas. Kompakt, lapos kialakítás és rendkívül halk működés jellemzi. Kényelmes szívó- és szabályozócsonkkal van felszerelve, amely lehetővé teszi az átfolyási mennyiség egyéni beállítását, maximum 2000 l/óra értékig.
- Átfolyási mennyiség max. 2000 l/h
- Szállítási magasság: max. 2,0 m vízoszlop
- Menetes kimenet univerzális lépcsős tömlővéggel – akár 25 mm (1") tömlőcsatlakozáshoz
- 12 V-os technológia – ideális úszó- és természetes medencékben való használatra
Technikai részletek:
| Méretek (H x Sz x M) | 125 x 80 x 75 mm |
| Névleges feszültség (primer, szekunder) | 230 V / 50 Hz, 12 V / AC |
| Teljesítményfelvétel | 25 W |
| 12 V-os készülék kábelhossza (tápegységgel) | 10 m |
| Nettó tömeg | 3,16 kg |
| Garancia (+igényelt garancia) | 3 (+ 2) év |
| Max. liter per perc | 33 l/min |
| Max. liter per óra | 2000 l/h |
| Max. méter vízoszlop | 2 m |
| Nyomóoldali csatlakozás | G ½ |
| Szívóoldali csatlakozás | G ½ |
| Tömlőcsatlakozás | 13 / 19 / 25 mm |
| Tömlőcsatlakozás | ½", ¾", 1" |
| Szűrőfelület | 75 cm² |
| OASE Control csatlakozás | Nem |
| Elektronikusan szabályozható | Nem |
| Telepítés típusa | víz alá merítve és szárazon is felállítható |
| Cikkszám: | OAS-90157 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052901572 |
| Gyártói szám: | 90157 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Akvárium, Tengervíz, Édesvíz, Tó |
OASE gyártói garancia
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|