Oase AquaActiv AlGo Universal Plus, 500 ml
Alkalmazási időszak áprilistól szeptemberig
8.090 Ft
(16.180 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Erőteljes univerzális algagátló szer
- Csökkenti az újraképződést
- Rézadalékok nélkül
Leírás
Az Oase AquaActiv AlGo Universal Plus készítménye megbízható megoldást nyújt a leggyakoribb algatípusok ellen. A fotoszintézis gátlásával kiéhezteti a lebegő-, fonal-, nyálka- és egyéb algákat, így hozzájárulhat az algák újraképződésének megelőzéséhez is.
Az AlGo Universal Plus 2-3 héten belül fejti ki teljes erejét, és mivel a tó egészében alkalmazható, ideális a nehezen hozzáférhető helyeken is – ráadásul teljesen rézadalékok nélkül fejti ki hatását!
Megjegyzés:
Kezdje el az alkalmazást, amint algásodást észlel.
Alkalmazás:
- Legfeljebb 10 m³-es tavakhoz elegendő.
- Adagolja ki a szükséges mennyiséget a mellékelt mérőpohárral.
- Ezt követően oszlassa el egyenletesen a tóban.
- A hatás 2-3 héten belül jelentkezik.
- Távolítsa el az elhalt algákat.
- Az alkalmazás után kapcsolja ki az esetleges UVC-készülékeket 7 napra.
- Az alkalmazást követő 4 hétben ne végezzen vízszintszabályozást vagy vízcserét.
- Az állatok az alkalmazás ideje alatt a tóban maradhatnak.
| Cikkszám: | OAS-96681 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 ml |
| EAN: | 4010052966816 |
| Gyártói szám: | 96681 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak |
| Felhasználás: | Tó |
Biocidok alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót
Hatóanyag koncentráció
| Hatóanyag koncentráció | / 1 kg |
|---|---|
| monolinuron | 0,6 g |
| réz-szulfát-pentahidrát | 3,7 g |
Figyelmeztető és óvintézkedésekre vonatkozó utasítások
Óvintézkedésekre vonatkozó utasítások:
- P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
- P273 - Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.
- P501 A tartalom/edény a helyi/területi/ országos/nemzetközi előírásoknak megfelelően a veszélyes vagy speciális hulladékok gyűjtőhelyén helyezendő el.
Figyelmeztető utasítások:
- H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|