HEISSNER Smart Light RGB talajba süllyeszthető spotlámpa, kerek, 3 W / 25 - 85 lm
RGB spotlámpa tóhoz és kerthez, 12 V-os alacsony feszültséggel
35.190 Ft
(27% áfával
-
HEISSNER
Smart Light talajba süllyeszthető spotlámpa
12 V-os alacsony feszültségű spotlámpa tóba és kertbe
9.020 Ft -
HEISSNER
Smart Light talajba süllyeszthető spotlámpa kezdő szett
Komplett szett, 6 W-os transzformátorral
29.690 Ft -
HEISSNER
Smart Light RGB talajba süllyeszthető spotlámpa, szögletes
RGB spotlámpa tóhoz és kerthez, 12 V-os alacsony feszültséggel
35.190 Ft -
HEISSNER
Smart Light RGB talajba süllyeszthető spotlámpa, kerek
RGB spotlámpa tóhoz és kerthez, 12 V-os alacsony feszültséggel
35.190 Ft -
HEISSNER
Smart Light falba és talajba süllyeszthető lámpa
120°-os sugárzási szög
23.390 Ft
Tulajdonságok és előnyök
- Teljesítmény: 3 W
- Lumen: max. 85 lm
- Fényszín: RGB
Leírás
A HEISSNER Smart Light talajba süllyeszthető spotlámpák okos lámpák exkluzív hangulatot teremtenek medencékben, tavakban vagy teraszokon, sokoldalú felhasználási lehetőségüknek köszönhetően, mind víz felett, mind víz alatt. A szilárd felületekbe történő precíz beépítés érdekében a megfelelő beépítő doboz a csomag tartalmát képezi. A robusztus 12 Volt-os gumikábelek egyszerű és biztonságos fektetést tesznek lehetővé kültéren. A rendszer modulárisan, a wattértékek egyszerű összeadásával bővíthető, igény esetén pedig egy WiFi-controller és egy applikáció segítségével intelligens módon integrálható a meglévő Smart-Home környezetbe.
Spot mérete: ø 80 x 72 mm
Beépítő doboz mérete: ø 72 x 140 mm
Szükséges furatátmérő: 50 mm
| Cikkszám: | XAP-CF-L463-00 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4006873423683 |
| Gyártói szám: | L463-00 |
| Márka: | HEISSNER |
| Teljesítmény (W): | 3 W |
| Az alábbi hőmérséklethez ideális: | -20°C - +40°C |
| Kábelhossz: | 3 m |