HEISSNER Aqua Jet Eco HSP3000-00 szőkőkút szivattyú, 3.100 l/h
Tószivattyú 80 cm-es permetezési magassággal
35.190 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szivattyú teljesítménye: 3,100 l/h
- Max. emelési magasság: 2,2 m
- Teleszkópos szárral és 3 tartozékkal
Leírás
Ez az energiahatékony HEISSNER szökőkút szivattyú ideális rendszermegoldást kínál a kezdők számára vízköpők, csobogók vagy klasszikus szökőkutak kialakításához. A robusztus kialakítást folyamatos, tartós üzemeltetésre tervezték, a -20 °C-ig terjedő fagyállóság pedig garantálja a biztonságos átteleltetést közvetlenül a kerti tóban. Az áramlási mennyiség fokozatmentes szabályozásának és a Smart-Plug rendszerekkel való kompatibilitásnak köszönhetően a vízijáték pontosan az egyéni igényekhez igazítható.
A szett tartalma:
- Szabályozható szivattyú
- Vízijáték-tartozék haranghoz
- Vízijáték-tartozék kehelyhez
- Vízijáték-tartozék kaszkádhoz
- Állítható teleszkópos szár (20-tól 48 cm-ig)
Méret (H x Ma x Sz): 17,5 x 11 x 16 cm
| Cikkszám: | XAP-CF-HSP3000-00 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4006873301554 |
| Gyártói szám: | HSP3000-00 |
| Márka: | HEISSNER |
| Csatlakozó: | 3/4", G1 / 1" |
| Max. emelési magasság: | 2,2 m |
| Teljesítmény (W): | 48 W |
| Kábelhossz: | 10 m |
| Szivattyú teljesítménye: | 3.100 l/h |