Oase Water Starlet
Varázsolja vízfelületét igazi látványossággá!
127.490 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Öt szökőkút LED-világítással
- Úszótavakhoz is alkalmas
- Maximális szökőkútmagasság: 70 cm
Leírás
Az Oase Water Starlet az esti órákban varázslatos fényoázissá alakítja tavát! Ez az átgondolt komplett készlet a dinamikus vízképeket hangulatos világítással ötvözi, a telepítést pedig gyerekjátékká teszi: egyszerűen csomagolja ki, helyezze el, és már kezdődhet is a látvány.
Az öt integrált fúvókának köszönhetően változatos szökőkutakat élvezhet, amelyek akár 70 centiméter magasra is felszöknek, a melegfehér LED-gyűrűk pedig tökéletesen megvilágítják őket. Mivel az Oase itt egy különösen biztonságos és energiatakarékos 12 voltos technológiát alkalmaz, a vízijátékot teljesen gondtalanul használhatja akár úszótavában is, miközben Ön a hűsítő vizet élvezi.
Hogy a kompakt rendszert elegánsan a vízen hagyja lebegni, vagy fixen a fenékre telepíti, az teljesen az Ön egyéni ízlésére van bízva. Emellett profitálhat a rögzített programozásból is, amely élénk változatosságot biztosít anélkül, hogy bonyolult beállításokkal kellene foglalkoznia. Bízzon a bevált minőségben, amely garantálja az új vízijátékában lelt hosszú távú örömöt, és tegye tavát ragyogó központi elemmé!
Műszaki adatok:
| Oase Water Starlet | |
|---|---|
| Méretek (H × Sz × M): | 33 × 27 × 13,5 cm |
| Névleges feszültség | 230 V / 50 Hz, 12 V / AC |
| Teljesítményfelvétel | 26 W |
| Nettó tömeg | 3,6 kg |
| Fényszín | Melegfehér |
| 12 V-os készülék kábelhossza (tápegységgel) | 2,5 m (tápegység) + 8 m |
| Max. szökőkútmagasság | 70 cm |
| Sugárátmérő | 4 mm |
| Cikkszám: | OAS-50214 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052502144 |
| Gyártói szám: | 50214 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|