Oase ProfiSkim Wall 100
Maximális tisztaság fix beépítéssel!
127.490 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Akár 30 m²-es tófelülethez
- Beépített gőtelépcső a védelem érdekében
- Optimális vízáramlás
Leírás
Az Oase ProfiSkim Wall 100 készülékkel professzionális megoldást választasz a tavad felületi tisztításához, mivel a ProfiSkim megbízhatóan gyűjti össze a szennyeződéseket, például a leveleket vagy a virágport akár 30 négyzetméteres területen. A közvetlenül a tófalba történő fix beépítés révén a rendszer még azelőtt kiszívja a hulladékot, mielőtt az a fenékre süllyedne és rontaná a vízminőséget.
Az Oase különös figyelmet fordított a fajvédelemre: a beépített szennyeződésgyűjtő kosár speciális állatlétrával rendelkezik, amely menekülési útvonalként szolgál a gőték és más kétéltűek számára, ha véletlenül a szkimmerbe kerülnének. Számodra a karbantartás rendkívül egyszerű, mivel a kosár a tisztításhoz kényelmesen, felülről és elölről is kivehető.
A nagyvonalúan méretezett DN-110 csatlakozónak köszönhetően optimális vízáramlást élvezhetsz, ami a rendszert a gravitációs szűrőberendezések tökéletes partnerévé teszi. Ha projektet teljesen egyedivé szeretnéd tenni, a szkimmer az opcionális tartozékokkal, például különböző hosszabbítókkal vagy elegáns rozsdamentes acél burkolatokkal tökéletesen integrálható a tópart kialakításába.
Technikai adatok:
| Méretek (H × Sz × M) | 27,3 × 26,7 × 40,8 cm |
| Nettó tömeg | 2,66 kg |
| Lehetséges vízszintkülönbség | 120 mm |
| Szkimmernyílás szélessége | 210 mm |
| Tófelület max. | 30 m2 |
| Szivattyú teljesítmény min. | 6000 l/h |
| Szivattyú teljesítmény max. | 16000 l/h |
| Javasolt átfolyási mennyiség | 12000 l/h |
| Kimeneti csatlakozók | DN 110 |
| Cikkszám: | OAS-70895 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052708959 |
| Gyártói szám: | 70895 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Kapcsolódó termékek
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|