Oase ProfiSkim Premium
Valódi prémium teljesítmény nagy vizekhez
318.590 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Hatalmas, 65 m²-es felületet tisztít meg
- Rozsdamentes acélkosár a legegyszerűbb karbantartásért
- Stabil kialakítás a masszív rozsdamentes acéltalpnak köszönhetően
Leírás
Az Oase ProfiSkim Premium választásával egy olyan nagy teljesítményű úszó szkimmer mellett dönt, amelyet kifejezetten a nagy kerti tavak és az igényes szűrőrendszerek követelményeihez fejlesztettek ki. Lenyűgöző szívóteljesítményének köszönhetően könnyedén tarthat tisztán akár 65 négyzetméternyi vízfelületet a levelektől és a szerves lerakódásoktól, még mielőtt azok megterhelnék a biológiai egyensúlyt.
A telepítés során maximális rugalmasságot élvezhet, mivel az eszköz tökéletesen integrálható mind a klasszikus szivattyús rendszerekbe, mind a professzionális gravitációs berendezésekbe. A masszív rozsdamentes acéltalp biztosítja a szükséges stabilitást a tó fenekén, miközben a konstrukció ideális a sekély vizes zónákban való használatra. A kiváló minőségű, 8 milliméteres lyukbőségű rozsdamentes acélból készült, nagyvonalúan méretezett gyűjtőkosár megbízhatóan felfogja még a durva szennyeződéseket is, és néhány mozdulattal, gyerekjáték módon kivehető és tisztítható.
Akár ProfiClear rendszert üzemeltet, akár egyedi nagy szűrőberendezést használ – ez a robusztus alkatrész az optimalizált vízelvezetés révén tartósan tiszta tófelületet garantál Önnek, minimális karbantartási igény mellett!
Technikai részletek:
| Méretek (H × Sz) | 50 × 34 cm |
| Nettó tömeg | 9,1 kg |
| Magasságállítás | 350 - 550 mm |
| Kimeneti csatlakozók | 50 mm |
| Kimeneti csatlakozók | 2", DN 110 |
| Ajánlott átfolyási mennyiség (szivattyús) | 6000 - 16000 |
| Ajánlott átfolyási mennyiség (gravitációs) | 6000 - 12000 |
| Szűrőtérfogat | 7 l |
| Max. tófelület | 65 m2 |
| Cikkszám: | OAS-51185 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052511856 |
| Gyártói szám: | 51185 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|