Oase PondoSolar LED Island
Szolár vízjáték szivattyú LED-del és akkumulátorral
19.990 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Kecses szökőkúthoz
- Egyszerű napelemes rendszerrel
- LED-világítással
Leírás
Az Oase PondoSolar LED Island termékével úszó látványosságot varázsolhat a tó felszínére – teljesen áramcsatlakozás nélkül!
A beépített napelem segítségével a PondoSolar LED Island gyönyörű vízjátékot hoz létre akár 50 cm magas szökőkutakkal, amelyek megjelenését a négy különböző fúvókának köszönhetően saját ízlése szerint változtathatja. A különleges hangulatról a LED-ek gondoskodnak, amelyek szürkületkor automatikusan bekapcsolnak és megvilágítják a vízjátékot – csodálatos látványelem a tavához!
- 4 különböző fúvókafej a szép vízjátékokhoz
- Praktikus napelemes rendszer és lítium-polimer akkumulátor
- 180 l/h teljesítményű vízjáték szivattyú
- LED-világítással
- Minden alkatrész gyors telepítése
Technikai részletek:
| Méretek (H x Sz x M): | 17,5 x 17,5 x 4 cm |
| Napelem teljesítményfelvétele: | 2,5 W |
| Névleges feszültség: | 7 V |
| Lítium-polimer akkumulátor: | 3,7 V / 600 mAh |
| Nettó tömeg: | 0,42 kg |
| Liter per óra max.: | 180 l/h |
| Vízoszlop méter max.: | 1,20 m |
| Szökőkút magassága max.: | 0,5 m |
| Fúvókák száma: | 4 |
| Cikkszám: | OAS-93276 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052932767 |
| Gyártói szám: | 93276 |
| Márka: | Oase |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|