Oase PondoRell 1500 UVC Solar
Sokoldalú tehetség kerti tavad szűréséhez!
59.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Kompakt víz alatti szűrő
- Szolárpanellel és hálózati adapterrel
- Vízjátékkal együtt
Leírás
Az Oase PondoRell 1500 UVC Solar készüléke egy kompakt víz alatti szűrő kerti tavakhoz, amely 5 wattos UVC-teljesítménnyel és háromlépcsős mechanikai tisztítási technológiával rendelkezik, így sikeresen távolítja el a baktériumokat, kórokozókat és a lebegő algákat. Működtetése rendkívül energiatakarékos módon, napenergiával történik, de ha éppen nem süt a nap, a szűrő a hálózati adapter segítségével is használatra kész!
A vizuális élményről a mellékelt vízjáték gondoskodik – két könnyen cserélhető fúvóka hoz létre szép szökőkutakat, amelyek garantáltan vonzzák a tekintetet!
Műszaki adatok:
| Méretek (H x Sz x M): | 27 x 18 x 12 cm |
| Névleges feszültség: | 230 V / 50 Hz |
| Teljesítményfelvétel: | 5 W |
| Tápkábel hossza: | 5 m |
| Nettó tömeg: | 3,93 kg |
| UVC-teljesítmény: | 5 W |
| Max. liter óránként: | 800 l/h |
| Max. vízoszlop magasság: | 1,25 m |
| Szűrő beömlő felülete: | 230 cm² |
| Nyomóoldali csatlakozás: | 13 mm, 1/2'' |
| Alkalmas tavakhoz max.: | 1,5 m³ |
| Alkalmas halasított tavakhoz: | 0,75 m³ |
| Cikkszám: | OAS-95593 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052955933 |
| Gyártói szám: | 95593 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|