Oase LunAqua Connect Starter Set Controllable
A tökéletes fényjátékokért
117.790 Ft
(38.721 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 1 x lámpa fehér fényhez
- 1 x lámpa színes fényhez
- 1 x kontroller az okos vezérléshez
Leírás
Az Oase praktikus LunAqua Connect Starter Set készletével tökéletesen kiemelheti tavát és kertjét, és mindent a megfelelő fénybe helyezhet – legyen szó akár víz feletti, akár víz alatti használatról.
A készlet két spotlámpát tartalmaz: az egyik fehér fényt biztosít, míg a másik telt színek létrehozására is képes. Mindkettő súlyozott, csavarfuratokkal ellátott talppal, állítható fejjel, valamint a magasságállításhoz szükséges hosszabbítóval rendelkezik, ami optimális kezelhetőséget biztosít. Alternatív megoldásként a LunAqua földnyárs segítségével is rögzíthető.
A csomag részét képezi a LunAqua Connect Controller is, amely párosítható az Oase Switch alkalmazással, így az Oase LunAqua Connect sorozatának összes lámpáját okosan vezérelheti! Két kimenettel rendelkezik a fehér lámpákhoz és eggyel az RGB-lámpákhoz, így lehetővé teszi a fényforrások egyszerű irányítását. Emellett fényerőszabályzó funkciót, színválasztást és időzítőt is kínál. A LunAqua Connect világítási rendszer szerves részét képezi, és bármikor bővíthető további spotlámpákkal és nagyszerű kiegészítőkkel.
Ezzel a készlettel azonnal nekiláthat, és csodálatosan megvilágíthatja kertjét vagy tavát!
A szállítási terjedelem tartalma:
- 1 LunAqua Connect M Solo RGB lámpa a színes fényhez
- 1 LunAqua Connect M Solo fehér lámpa a fehér fényhez
- 1 LunAqua Connect Controller OASE Switch az okos vezérléshez
- 1 tápegység
A lámpák műszaki adatai:
| Méretek (Ø x Ma): | 6,1 x 9,8 cm |
| Teljesítmény: | 7,5 W (RGB), 4 W (fehér) |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Kábelhossz: | 3 m |
| Fényforrás: | LED |
| Fényáram: | 200 lm (RGB), 250 lm (fehér) |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Sugárzási szög: | 30 fok |
| Cikkszám: | OAS-74350 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 szett |
| EAN: | 4010052743509 |
| Gyártói szám: | 74350 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Édesvíz, Tó |
Kiegészítők
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|