Oase LunAqua Connect M Solo RGB
Vigyél színt a kertedbe!
42.190 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Víz feletti és víz alatti használatra
- Színes fény
- Talppal vagy leszúrható rögzítővel
Leírás
A LunAqua segítségével lenyűgöző, telt színekben pompázó világítást teremthetsz a víz felett és a víz alatt egyaránt!
A kerti és tavi spotlámpák optimálisan kiemelik a fákat, sövényeket és a vizet, intenzív fényhatást és gazdag színeket biztosítva. A csavarfuratokkal ellátott, súlyozott talp, az állítható fej, valamint a magasságállításhoz használható hosszabbító elem optimális kezelhetőséget biztosít; alternatív megoldásként a LunAqua a mellékelt leszúrható rögzítő segítségével is rögzíthető.
A LunAqua egyszerűen telepíthető, és bármikor bővíthető különféle tartozékokkal. A spotlámpák közvetlenül tápegységről üzemeltethetők; az Oase Switch alkalmazáson keresztüli okosvezérléshez egy LunAqua Connect Controller Oase Switch megvásárlása szükséges.
Így egyszerűen gondoskodhatsz a megfelelő világításról és a csodálatos játékról a kertedben és a tavad körül!
| Méretek (Ø x M): | 6,1 x 9,8 cm |
| Teljesítmény: | 7,5 W |
| Lámpa energiahatékonysági osztálya: | G |
| Kábelhossz: | 3 m |
| Oase Switch-kompatibilis: | Igen |
| Oase Control-kompatibilis: | Nem |
| Fényforrás: | LED |
| Fényáram: | 200 lm |
| Sugárzási szög: | 30 fok |
| Nettó tömeg: | 0,88 kg |
| Cikkszám: | OAS-74336 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052743363 |
| Gyártói szám: | 74336 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Édesvíz, Tó |
Kiegészítők
Kapcsolódó termékek
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|