Oase LunAqua Connect M Solo fehér kábel 10 m
Extra hosszú kábellel
51.990 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Víz feletti és alatti használatra
- Melegfehér fény
- Talppal vagy leszúró tüskével
Leírás
Ez az extra hosszú kábellel (10 m) rendelkező LunAqua lenyűgöző fényt biztosít a víz felett és alatt egyaránt!
A kerti és tavi spotlámpák optimálisan kiemelik a fákat, sövényeket és a vizet, intenzív fényhatást keltve. A csavarfuratokkal ellátott súlyozott talp, az állítható fej, valamint a magasságállításhoz használható hosszabbító elem optimális kezelhetőséget biztosít; alternatív megoldásként a LunAqua egy leszúró tüske segítségével is rögzíthető.
A LunAqua egyszerűen telepíthető, és bármikor bővíthető különféle tartozékokkal. A spotlámpák közvetlenül tápegységről üzemeltethetők; az Oase Switch alkalmazáson keresztüli okosvezérléshez egy LunAqua Connect Controller Oase Switch megvásárlása szükséges.
Így egyszerűen gondoskodhat a megfelelő világításról kertjében és a tava körül!
| Méretek (Ø x M): | 6,1 x 9,8 cm |
| Teljesítmény: | 4 W |
| Lámpa energiahatékonysági osztálya: | G |
| Kábelhossz: | 10 m |
| Oase Switch-kompatibilis: | Igen |
| Oase Control-kompatibilis: | Nem |
| Fényforrás: | LED |
| Fényáram: | 250 lm |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Sugárzási szög: | 30 fok |
| Nettó tömeg: | 1,35 kg |
| Cikkszám: | OAS-96551 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052965512 |
| Gyártói szám: | 96551 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Édesvíz, Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|