Oase LunAqua Connect Controller OASE Switch
Kiváló minőségű és praktikus tartozék
45.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- A LunAqua Connect sorozat lámpáihoz
- Applikáción keresztül vezérelhető
- Fehér és RGB lámpákhoz
Leírás
Ez a praktikus vezérlő párosítható az Oase Switch alkalmazással, így az Oase LunAqua Connect sorozatának összes lámpáját okosan vezérelheti!
Két kimenettel rendelkezik a fehér lámpákhoz és eggyel az RGB lámpákhoz, így lehetővé teszi a fényforrások egyszerű vezérlését, hogy a bokrokat, fákat, épületeket vagy a tavat tökéletesen megvilágítsa.
Nemcsak robusztus, modern kialakításával és áttekinthető funkciókijelzőjével nyűgöz le, hanem fényerőszabályzó funkciót, színválasztást és időzítőt is kínál. A LunAqua Connect világítási rendszer szerves részét képezi, és bármikor bővíthető további spotlámpákkal és nagyszerű kiegészítőkkel.
Megjegyzés:
Az alkalmazás futtatásához iOS 12.5 (Apple) vagy Android 9-es vagy újabb verzió szükséges.
| Méretek (H x Sz x M): | 13,6 x 10,5 x 3,7 cm |
| Teljesítmény: | 0,5 W |
| Kábelbemenetek száma: | 3 |
| Kábelkimenetek száma: | 1 |
| OASE Control csatlakozás: | Nem |
| Nettó tömeg: | 0,86 kg |
| Cikkszám: | OAS-87032 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052870328 |
| Gyártói szám: | 87032 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Édesvíz, Tó |
| Terméktípus: | Elosztó |
Kiegészítők
Kapcsolódó termékek
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|