Oase InScenio FM-Master Cloud
Tartson mindent szem előtt!
238.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 4 csatlakozóaljzattal
- További 10 eszköz vezérelhető
- Praktikus és sokoldalú
Leírás
Képzelje el, hogy teljes kontrollal rendelkezik kertje felett, bárhol is járjon. Az Oase InScenio FM-Master Cloud készülékével ez az álom valósággá válik. Ez az innovatív vezérlőközpont az Oase Control rendszer szíve, amely lehetővé teszi kerti és tavi eszközeinek kényelmes vezérlését okostelefonon vagy táblagépen keresztül. A négy integrált csatlakozóaljzat – amelyek közül az egyik szabályozható fényerejű (dimmelhető) – egyedileg programozható időzítőkkel, így maximális rugalmasságot biztosít. Az ingyenes Oase Control alkalmazáson keresztül ezenkívül akár 10 eszközt is egyszerűen kezelhet, függetlenül attól, hogy Oase Control-képesek vagy távirányításúak.
Az Oase Cloud kapcsolódásnak köszönhetően nemcsak otthonról, hanem a világ bármely pontjáról hozzáférhet kerti eszközeihez. Üzemzavarok vagy rendellenességek esetén azonnal értesítést kap e-mailben vagy push üzenetben. A telepítés pofonegyszerű: csak töltse le az alkalmazást, csatlakoztassa az FM-Master Cloudot az otthoni hálózathoz, és már kezdheti is. A fröccsenő víz ellen védett ház lehetővé teszi az egész éves kültéri használatot, a mellékelt földnyárssal pedig biztonságosan rögzítheti a készüléket a kertben.
Az Oase InScenio FM-Master Cloud segítségével a kert vezérlése egyszerűbb és kényelmesebb lesz, mint valaha!
Rendszerkövetelmények:
Az alkalmazás mobil eszközökön történő futtatásához Apple iOS 12.5, illetve Android 9-es vagy újabb verzió szükséges.
Műszaki adatok:
| Méretek (H x Sz x M) | 21,5 x 15,5 x 29,5 cm |
| Névleges feszültség | 220 - 240 V / 50 Hz |
| Max. összteljesítmény | 2700 W |
| Kábelbemenetek száma | 1 |
| Kábelkimenetek száma | 4 |
| WLAN-hatótávolság (2,4 GHz) max. | 80 m |
| Csatlakozóaljzatok Be/Ki max. 2000 W | 3 x 220 - 240 V |
| Szabályozható csatlakozóaljzatok | 1 x max. 40 - 320 W |
| Cikkszám: | OAS-70788 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052707884 |
| Gyártói szám: | 70788 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Tó |
| Terméktípus: | Elosztó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|