Oase Garden Controller Cloud
Tartson mindent szemmel útközben is
119.590 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Akár 10 eszköz vezérlése
- Vezérlés alkalmazáson keresztül
- Praktikus push-értesítésekkel
Leírás
Képzelje el, hogy kertje és tava technikai eszközeit kényelmesen, bárhonnan vezérelheti – az Oase Garden Control Cloud készülékével ez valósággá válik! Ez az innovatív eszköz összeköti az Ön Oase Control-képes eszközeit, például szivattyúkat, szűrőket és világítást az okostelefonjával.
Az ingyenes Oase Control alkalmazásnak köszönhetően teljes körű ellenőrzést élvezhet akár 10 eszköz felett. Legyen szó otthoni tartózkodásról vagy utazásról, eszközeit bármikor és bárhol vezérelheti és felügyelheti. Az Oase Cloud-hoz való csatlakozás lehetővé teszi, hogy üzemzavarok vagy rendellenességek esetén azonnal értesítést kapjon e-mailben vagy push-üzenetben.
A telepítés pofonegyszerű: csak töltse le az Oase Control alkalmazást, csatlakoztassa a vezérlőt az otthoni hálózathoz, és már kezdheti is. Az időjárásálló ház biztosítja, hogy a vezérlőt egész évben a szabadban használhassa. A mellékelt rögzítőanyagokkal pedig falra szerelheti, vagy a kertben egy leszúrótüskére helyezheti.
Az Oase Garden Control Cloud segítségével a kert és a tó gondozása egyszerűbbé és kényelmesebbé válik, mint valaha!
Rendszerkövetelmények:
Az alkalmazás mobil eszközökön történő futtatásához Apple iOS 12.5, illetve Android 9-es vagy újabb verzió szükséges.
Műszaki adatok:
| Méretek (H x Sz x M) | 13 x 9 x 4 cm |
| Névleges feszültség | 230 V / 50 Hz |
| Teljesítményfelvétel | 4 W |
| Tápkábel hossza | 2 m |
| Nettó tömeg | 1,40 kg |
| WLAN-hatótávolság (2,4 GHz) max. | 80 m |
| Cikkszám: | OAS-55317 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052553177 |
| Gyártói szám: | 55317 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Tó |
| Terméktípus: | Vezérlőegységek és controllerek |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|