Oase Eco Control
Tedd egyszerűbbé az életed!
59.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Eco Expert szivattyúkhoz
- Robusztus és fröccsenő víz ellen védett
- Külön tápegység nélkül
Leírás
Az Eco Control ideális az Oase Eco Expert szivattyúkhoz, és lehetővé teszi az okos szabályozást és vezérlést!
A megvilágított, kétsoros kijelzőnek köszönhetően bármikor tökéletes áttekintést kaphatsz, és minden fontos adatot könnyedén leolvashatsz.
A robusztus Eco Control kifejezetten egész éves használatra lett kifejlesztve, és fröccsenő víz ellen védett. A 10 méter hosszú vezérlőkábellel kétirányú kommunikációt biztosíthatsz, és kényelmesen, távolról vezérelheted a szivattyút. Az Eco Control eszközt tetszés szerint közvetlenül a szivattyúra rögzítheted, falra szerelheted, vagy a csomagban található földnyársra szúrhatod.
Az Eco Control funkciói közé tartozik a szivattyú teljesítményének szabályozása (dimmelés), az SFC / DFC állapot módosítása, valamint a csatlakoztatott szivattyú áramfelvételének, fordulatszámának és teljes üzemidejének lekérdezése. És a legjobb: ehhez nincs szükséged külön tápegységre.
| Technikai adatok | |
|---|---|
| Méretek (HxSzxM) | 95 x 85 x 23 mm |
| Teljesítményfelvétel | 1 W |
| Kábelhossz | 10 m |
| Nettó tömeg | 0,9 kg |
| Telepítés típusa | Száraz |
| Cikkszám: | OAS-47673 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052476735 |
| Gyártói szám: | 47673 |
| Márka: | Oase |
| Állatfajok: | Halak, Gerinctelenek |
| Felhasználás: | Tó |
| Terméktípus: | Vezérlőegységek és controllerek |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|