Oase Aquarius Eco Expert 12 V, 20000
Hozzon létre dinamikus vízképeket
796.190 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 12 V-os technológia úszótavakhoz
- Okosan vezérelhető otthoni hálózaton keresztül
- Kivételes szállítási teljesítmény
Leírás
Az Oase Aquarius Eco Expert 12 V készülékkel az erő és a biztonság tökéletes kombinációját biztosíthatja a saját kertjében való fürdőzéshez! Ez a speciális kivitel modern 12 voltos technológiát alkalmaz, ami lehetővé teszi, hogy ezt az erőgépet teljesen gondtalanul használja úszótavakban vagy természetes medencékben, miközben Ön a vízben pihen.
Kivételes szállítási teljesítményt élvezhet, amely ereje ellenére rendkívül takarékosan bánik az energiával, így minimalizálja az üzemeltetési költségeket. Az intelligens hálózati képességnek köszönhetően a szivattyú könnyedén integrálható a Smart Garden rendszerbe, így a felhőn vagy az otthoni hálózaton keresztül teljes körű ellenőrzést tarthat felette.
Különleges élményt nyújt a kapcsolható dinamika funkció, amellyel élő, magasságukban változó vízképeket hozhat létre, amelyek alkalmazkodnak az Ön egyéni igényeihez. Ez a sokoldalú tehetség a robusztusság terén sem hagyja cserben: gond nélkül kezeli a sós vizet, a szabadalmaztatott fagyvédelemnek köszönhetően pedig -20 °C-ig teljesen télálló. Annak érdekében, hogy hosszú ideig örömét lelje ebben a befektetésben, az integrált Environmental Function Control felügyeli a működést, és megvédi a rendszert a blokkolás vagy az esetleges szárazon futás okozta károktól.
Műszaki adatok:
| Méretek (H × Sz × M) | 49 x 21,5 x 23,5 cm |
| Névleges feszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz, 12 V / DC |
| Teljesítményfelvétel | 30 - 240 W |
| 12 V-os készülék kábelhossza (tápegységgel) | 2,5 m (tápegység) + 8 m |
| Nettó tömeg | 15,1 kg |
| Liter per perc max. | 333 l/perc |
| Liter per óra max. | 20000 l/óra |
| Vízoszlop méter max. | 6,6 m |
| Nyomóoldali csatlakozás | G 2 |
| Szívóoldali csatlakozás | G 2 |
| Tömlőcsatlakozás | 38 / 50 mm |
| Tömlőcsatlakozás | 1 ½", 2" |
| Szűrő beömlő felülete | 1000 cm² |
| Telepítés típusa | Víz alá merítve és szárazon is felállítható |
| Cikkszám: | OAS-78109 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052781099 |
| Gyártói szám: | 78109 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|