HEISSNER Smartline P300-i beltéri szökőkút szivattyú, 100 - 320 l/h - Schuko-Stecker / Typ F
Ideális beltéri szökőkutakhoz
7.515 Ft 7.920 Ft -5%
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szivattyú teljesítménye: 320 l/h
- Max. emelési magasság: 0,65 m
- Kábelhossz: 1,5 m
Leírás
Ez a HEISSNER szökőkút szivattyú kifejezetten beltéri használatra készült, és csendes meghajtóként szolgál szobai szökőkutakhoz, dekoratív vízijátékokhoz vagy akváriumokhoz. Az emelési teljesítmény szabályozható, így a víz csobogása egyénileg a helyiség akusztikájához igazítható, míg az optimalizált energiafogyasztás költséghatékony, folyamatos működést biztosít.
Méret (H x Ma x Sz): 5,4 x 5,2 x 4,7 cm
| Cikkszám: | XAP-CF-P300-i |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4006873261124 |
| Gyártói szám: | P300-i |
| Márka: | HEISSNER |
| Max. emelési magasság: | 0,65 m |
| Teljesítmény (W): | 3,6 W |
| Kábelhossz: | 1,5 m |