HEISSNER Aqua Craft Eco HFP5000-00 tószivattyú, 4.900 l/h
Patakokhoz, szűrőrendszerekhez és csobogókhoz
41.290 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szivattyú teljesítménye: 4,900 l/h
- Max. emelési magasság: 4,3 m
- Szennyeződés áteresztő képesség: 6 mm-ig
Leírás
A HEISSNER Aqua Craft Eco tószivattyú egy rendkívül hatékony multifunkcionális szivattyú, amely ideális patakok, szűrőrendszerek és csobogók vízellátásához. A készülék a klasszikus módon, víz alatt, de akár szárazon is felállítható. A kívánt átfolyási mennyiség a házon elhelyezett szabályozó segítségével pontosan beállítható. Az energiahatékony működés mellett a szivattyú kiemelkedő megbízhatóságával és hosszú élettartamával hívja fel magára a figyelmet. Emellett teljes körű Smart-Plug kompatibilitást kínál.
Méret (H x Ma x Sz): 25 x 19,5 x 17,5 cm
| Cikkszám: | XAP-CF-HFP5000-00 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4006873403241 |
| Gyártói szám: | HFP5000-00 |
| Márka: | HEISSNER |
| Csatlakozó: | G1 / 1" |
| Max. emelési magasság: | 4,3 m |
| Teljesítmény (W): | 40 W |
| Az alábbi hőmérséklethez ideális: | Max. -20 °C |
| Kábelhossz: | 10 m |
| Szivattyú teljesítménye: | 4.900 l/h |