Oase FiltoClear Set 5000 OC
A csodálatosan tiszta tóvízért
262.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Nyomásszűrő megfelelő szivattyúval
- Beépített UV-C előtisztító készülék
- Legfeljebb 5 m³-es tavakhoz
Leírás
A FiltoClear Set 5000 OC
Az Oase FiltoClear Set 5000 OC készlete tartalmazza a FiltoClear 5000 nyomásszűrőt, valamint az energiatakarékos AquaMax Eco Premium 5000 szivattyút.
A FiltoClear 5000 ideális választás legfeljebb 5 m³-es tavakhoz, és a beépített UV-C előtisztító készüléknek, valamint nagy szűrőfelületének köszönhetően hatékonyan távolítja el a lebegő algákat, a zavarosító anyagokat és a kórokozókat!
Egyszerű karbantartás és tisztítás
A kezelőelemek mind a fedélbe vannak integrálva, ezért a szűrő a szűrőfejig a talajba süllyeszthető, így nem zavarja a szép kerti tájat. Mivel a szűrőfej levehető, a legfontosabb elemek könnyen hozzáférhetőek. A praktikus húzómechanizmusnak köszönhetően a szűrőszivacsok tisztítása is rendkívül egyszerű, és kívülről elvégezhető a fedél felnyitása nélkül. A beépített UV-lámpa üzem közben is cserélhető, a szűrő kikapcsolása vagy a kvarcüveg leszerelése nélkül.
Biztonságos és nagy teljesítményű
A robusztus UVC-ház megvédi az előtétkészüléket a nedvességtől és a napfénytől. Strapabíró tulajdonságainak köszönhetően a műanyag ház könnyen a földbe ásható, és hosszú élettartamával tűnik ki. Az Oase innovatív bypass technológiája optimális vízáramlást tesz lehetővé, és megakadályozza a szűrő eltömődését. A praktikus kétutas szelepnek köszönhetően a víz a szűrő tisztítása után a szennyvízhálózatba vezethető. Magában a szűrőben két különböző szivacs található – lila és piros –, amelyek pórusmérete eltérő, így ideális szűrést tesznek lehetővé.
Az előnyök áttekintése:
- Szabadalmaztatott tisztítómechanizmussal
- Optimalizált szűrőszivacsok
- Egyszerű karbantartás és tisztítás
- Rendkívül hatékony és könnyen cserélhető UV-lámpák
- Kiváló minőségű műanyag ház
- Praktikus kétutas szelep a szennyezett víz célzott eltávolításához
- Egyszerűen a talajba ásható
- Jól illeszkedik a kerti környezetbe
- Oase bypass technológiával
- Egyszerű nyitás és zárás
| FiltoClear Set 5000 OC | |
|---|---|
| Szűrő méretei (H x Sz x M) | 38 x 38 x 37 cm |
| Nettó tömeg | 14,39 kg |
| Szűrő névleges feszültsége | 220-240 V / 50-60 Hz |
| UVC teljesítményfelvétel | 18 W |
| UVC tápkábel hossza | 5 m |
| Max. üzemi nyomás | 0,2 bar |
| Szivattyú méretei (H x Sz x M) | 34 x 27,5 x 16 cm |
| Szivattyú névleges feszültsége | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Szivattyú teljesítményfelvétele | 35 W |
| Max. liter óránként | 4000 l/h |
| Szivattyú tápkábel hossza | 10 m |
| Alkalmas tavakhoz max. | 5 m³ |
| Alkalmas halállománnyal rendelkező tavakhoz max. | 2,5 m³ |
| Cikkszám: | OAS-77784 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052777849 |
| Gyártói szám: | 77784 |
| Márka: | Oase |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|