Oase BioSys Skimmer +
Tökéletesen álcázva a tóparton!
117.790 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Akár 50 m² felületet tisztít
- Beépített kamra AquaMax Eco szivattyúhoz
- 100 mm vízszintkülönbséget kompenzál
Leírás
Az Oase BioSys Skimmer + választásával egy különösen hatékony megoldás mellett dönt, amely megbízhatóan megtisztítja a tó felszínét a levelektől, virágportól és egyéb úszó szennyeződésektől, akár 50 m²-es területen. Ezt a szkimmer egységet fixen a talajba, közvetlenül a tó partjára kell telepíteni, ahol egyszerűen a tófóliához peremezhető, így tartósan stabil egységet alkot a medencével.
Nagy előnyt jelent a beépített szivattyúkamra, amelyben diszkréten elhelyezhető egy opcionálisan beszerezhető AquaMax Eco szűrőszivattyú a rendszer meghajtásához. Annak érdekében, hogy a tó tájképe megőrizze természetes megjelenését, a csomag már tartalmaz egy megtévesztően valódi, szikla megjelenésű fedelet. Az intelligens konstrukciónak köszönhetően a készülék önállóan alkalmazkodik az akár 100 mm-es vízszintingadozásokhoz, így az elszívási teljesítmény változó vízszint mellett is állandó marad.
Mivel a szkimmer közvetlenül a parton helyezkedik el, bármikor kényelmesen hozzáférhet a szennyeződésgyűjtőhöz, hogy a felgyülemlett durva szennyeződést néhány mozdulattal eltávolítsa.
Technikai részletek:
| Méretek (H × Sz × M) | 58 × 40 × 45 cm |
| Nettó tömeg | 4,73 kg |
| Lehetséges vízszintkülönbség | 100 mm |
| Szkimmernyílás szélessége | 220 mm |
| Szűrőtérfogat | 12 l |
| Tófelület max. | 50 m² |
| Szivattyú teljesítmény min. | 6000 l/h |
| Szivattyú teljesítmény max. | 16000 l/h |
| Kimeneti csatlakozók | 25 / 32 / 38 mm, 1", 1 ¼", 1 ½" |
| Cikkszám: | OAS-57137 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052571379 |
| Gyártói szám: | 57137 |
| Márka: | Oase |
| Felhasználás: | Tó |
Letöltések
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|